Ekonomia czy Finanse? Który kierunek wybrać na prywatnej uczelni.
Posted on: Styczeń 22, 2019, by : admin

Uczę się w szkole średniej na profilu dziennikarstwo oraz polityka, obecnie za niemało tygodni będę pisał maturę i oczywiście otwiera się mój najistotniejszy jak do ostatniej pory kłopot życiowy.
Piszę, że problem gdyż nie posiadam zielonego pojęcia, którą powinienem wyselekcjonować akademię po zdanej maturze. Otwarcie oznajmię, że nie wiem czemu wybrałam szkołę średnią z owym kierunkiem, gdy polityka mnie bynajmniej mnie nie ciekawi. Nie chcę popełnić takiego samego nietaktu kolejny raz, szczególnie, że po ukończonych studiach pragnęłabym działać w zawodzie zatem tak ważne stanowi dla mnie przyjęcie właściwej decyzji.

Posiadam strasznie dużo hobby kocham sport, ładnie maluję, interesuje mnie sztuka, kompozycja, jak i psychologia. Nie mam pojęcia w którym kierunku pójść i na co poświęcić sto procent swojej uwagi.
Zdecydowałam wezwać o pomoc własną matkę, jaka pracuję w uczelni jako nauczycielka języka polskiego, dlatego ma wolno powiedzieć najnowsze wiadomości na temat szkół oraz profili.

Mama mi zasugerowała, żebym wstąpiła na stronę internetową: Uczelnie ranking, oraz żebym na wstępie zaznajomiła się jaki uczelnie są nadzwyczaj uznawane bo jak toż moja matka podkreśla „Skoro są najbardziej znane to oznacza, iż są najlepsze”. Następnie po wyborze dziesięciu, musiałam się zaznajomić z profilami na konkretnej uczelni. Tak też uczyniłam, tylko, że wybrałam pięć szkół oraz w którejkolwiek moją obserwację przykuły po dwa profile. Z moim doborem udałam się do mamy, razem zaczęłyśmy analizować za oraz przeciw jakiegokolwiek kierunku. Po dwóch godzinach przesiadywania dało się mi wyszukać szkołę na jaką postanowiłam składać dokumenty, kiedy tak widzę z perspektywy czasu toż sobie nie dopuszczam do możliwości, że mogłabym wybrać coś innego niż AWF.

Autor: Uczelnie w Polsce

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *