Pełna gra przeprowadza się w konstrukcjach tzw. free-to-play
Posted on: Luty 5, 2019, by : admin

Shadow Fight II to zabawa wykonana z myślą o użytkownikach smartfonów i tabletów z układami iOS, Windows Phone, tytuł ujawnił się również na architektury PC tudzież Switch. Jest toż dość łatwa bijatyka, mająca także składniki RPG.

W grze włączamy się w wojownika, jaki jest naprawdę potężny oraz postanawia przemierzyć glob w poszukiwaniu kogokolwiek, kto potencjalnie byłby skłonny się z nim wymierzyć. Własny heros wyzwolił w pewnym momencie akcji diabły, które zajęły jego ciało i duszę. Obecnie pragnie się od nich uwolnić, co nie jest prostym działaniem.

Grafika jest całkiem oryginalna, zaś oprawy bardzo barwne i różnorodne, identycznie jak nasi konkurenci. Walczymy z różnorodnymi rodzajami wrogów, zaś także z bossami, jakich pokonanie jest rzeczywiście dużym wyzwaniem. Jeżeli chodzi natomiast o ścieżkę audio która wydobyła się w zabawie, toż dominują w niej często rockowe nastroje. Pełna rozgrywka odbywa się w ramach tzw. free-to-play, a więc taż zabawa jest darmowa, jednak są w niej umieszczone rozmaite płatne opcje, posługujemy się wtedy mikropłatnościami.

Shadow Fight 2 Hack toż popularny temat, użytkownicy dziwią się, w jaki sposób zdobyć za darmo pewne rozwiązania w zabawie. Funkcjonują rozmaite generatory umożliwiające dodatkowe czynności. jak np. e-hack. Stymulatory kodów umożliwiają zdobycie określonej liczby gemów do użycia w grze Shadow Fight 2. Poniektórzy liczą jednak na kolejne monety do zdobycia w grze, co także jest atrakcyjną ofertą. Użytkownicy mają duży wybór rozmaitych usług.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *