W trakcie wykańczania
Posted on: Czerwiec 5, 2019, by : admin

Podczas prac wykończeniowych czy gruntownego remontu lokalu mieszkalnego każdy zastanawia się jaką posadzkę wybrać? Podłoga drewniana jest rozwiązaniem niezwykle
atrakcyjnym, lecz wiele osób lęka się kosztownego montowania a ponadto czasochłonnej pielęgnacji. Posiadając takie wątpliwości warto namyślić się na inne rozwiązanie, na przykład na deskę barlinecką albo nabycie paneli .

Bardzo istotne zalety barlineckiej deski:

Deska barlinecka może być montowana na 2 metody, poprzez przyklejanie ją do podkładu, lub poprzez złącze na „klik”, bez użycia specjalnego kleju, co powoduje, że przebieg rozkładania posadzki jest prosty, a deski te mogą być zamontowane wręcz poprzez osoby z brakiem wprawy przy wykończeniowych pracach. Bardzo ważne jest także to, iż deski barlineckie możliwe są do uzyskania w przeróżnych szablonach, dzięki temu zdołamy odszukać produkt pasujący do każdego rodzaju wnętrz, niezależnie od tego czy będzie ono wykończone w typie
innowacyjnym, lub rustykalnym. Ogromnym walorem deski barlineckiej jest to, iż można się na nią zdecydować także w miejscach z ogrzewaniem podłogowym.

Tańsza możliwość:

Inną opcją dla barlineckiej deski są panele. Aktualnie na rynku możemy znaleźć podłogowe panele naśladujące różne typy desek, w związku z czym bez trudu dobierze się kolory które będą pasowały do odnawianego wnętrza.
Podobnie jak w przypadku deski, zakładanie paneli jest bardzo bardzo łatwe.
Przy tym renowacja takich paneli nie jest bardzo trudna bądź długotrwała,w
sklepach można bowiem odszukać dużo preparatów które przeznaczone są do dokładnie do tego.

Autor: Panele Kalisz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *